Dziś jest: piątek, 26-04-2019, Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Do rozpoczęcia
wakacji pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

Ogłoszenia dyrektora

eszkoła logowanie

PCK logo.png

Blog Anioły ze szkoły

LOGO ZASTĘPSTWA.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 76
W tym miesiącu: 16545
Wszystkich odwiedzin: 659502
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

ZASTĘPSTWA

  • Zastępstwa

              09.04.2019r (wtorek)

     

     

    1

    Stanisław Janczy

    J. polski

    VIc

    ______________

    _______

     

    __

    2

     

    J. polski

    Vb

               M. Harmus

    J. angielski

     

    P

    3

     

    J. polski

    VIc

    E. Kyzioł

    WF

     

    N

    4

     

    J. polski

    VIa

    U. Warzecha

    Matematyka

     

    P

    5

     

    J. polski

    VIIa

                 M. Kamińska

    J. polski

     

    P

    6

    J. polski

    VIIa

    1. Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    4

    Urszula Haliniak

    Świetlica

    ___

              K. Wróbel

    Świetlica

     

    P

    5

     

    Świetlica

    ___

              E. Senkowska

    Świetlica

     

    P

    6

     

    Świetlica

    ___

    1.  Budzyń

    Świetlica

     

    P

    7

     

    Świetlica

    ____

    1. Budzyń

    Świetlica

     

    P

    8

     

    Świetlica

    ___

    E. Senkowska

    Świetlica

     

    P

    2

    Anna Kuśnierz

    Matematyka

    VIIIb

    K. Lauer

    J. niemiecki

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

              08.04.2019r (poniedziałek)

     

     

    1

    Stanisław Janczy

    Naucz indyw

    _______

    ______________

    _______

     

    __

    2

     

    J. polski

    VIa

                I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    4

     

    J. polski

    Vb

    1. Mormul

    J. polski

     

    P

    5

     

    J. polski

    VIc

    1. Budzyń

    Historia

     

    P

    6

     

    J. polski

    VIIa

                I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    5

    Urszula Haliniak

    Świetlica

    ___

              E. Senkowska

    Świetlica

     

    P

    6

     

    Świetlica

    ___

              E. Senkowska

    Świetlica

     

    P

    7

     

    Świetlica

    ___

              E. Senkowska

    Świetlica

     

    P

    8

     

    Zesp. wyr

    IVa

        ____________

    _______

     

    __

    9

     

    Świetlica

    ___

    J. Chabior

    Świetlica

     

    P

    4

    Piotr  Worobiec

    J. polski

    VIIIb

    Z. Wajman

    Biologia

     

    P

    5

     

    J. polski

    VIIIb

    Z. Wajman

    WDŻ

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

              05.04.2019r (piątek)

     

     

    2

    Anna Hendzel

    J. angielski

    VIa

    E. Osiol

    Matematyka

     

    P

    3

     

    J. angielski

    VIc

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    4

     

    J. angielski

    VIIa

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    5

     

    J. angielski

    Vb

    M. Harmus

    J. angielski

     

    P

    6

     

    J. angielski

    VIIIa

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    7

     

    J. angielski

    VIIIb

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    3

    Katarzyna Palt

    WF

    VIIIa

    Z. Wajman

    L. wych

     

    P

    4

     

    WF

    VIb

    B. Malij

    Biologia

     

    P

    5

     

    WF

    IIIa

                  B.Sowa

    WF

     

    P

    6

     

    WF

    Vb

           ____

    ____

     

    __

    3

    Wojciech Lasota

    WF

    VIa

    D. Pason

    WF

     

    N

    4

    (zawody)

    WF

    VIa

    D. Pason

    WF

     

    N

    6

     

    WF

    Vc

    D. Pason

    WF

     

    P

    7

     

    WF

    IVa

    D. Pason

    WF

     

    P

    8

     

    WF

    IVa

            ____

    ____

     

    __

    3

    Anna Kuśnierz

    Matematyka

    VIIIb

    W. Sudnicki

    Chemia

     

    P

     

     

              04.04.2019r (czwartek)

     

     

    3

    Anna Hendzel

    J. angielski

    Vb

    S. Janczy

    J.polski

     

    P

    4

     

    J. angielski

    Vc

    W. Lasota

    WF

     

    N

    4

    Katarzyna Palt

    WF

    Ia

    M. Kamińska

    Ew

     

    P

    5

     

    WF

    Va

    W. Lasota

    WF

     

    N

    6

     

    WF

    Va

    W. Lasota

    WF

     

    N

    7

     

    WF

    VIb      IVa       

    W. Lasota

    K. Kuszewicz

    WF   Plastyka

     

    N   P

    8

     

    WF

    VIb

    Z. Wajman

    WF

     

    P

    7

    Danuta Pason

    WF

    VIa

    B. Cholewa

    Religia

     

    N

    8

    (lodowisko)

    WF

    VIa

            _______

    ____

     

    __

    4

    Zbigniew Wajman

    Przyroda

    VIa

    E. Senkowska

    Muzyka

     

    N

    5

    (zawody)

    WF

    Ic

    D. Piechota

    WF

     

    P

     

     

              03.04.2019r (środa)

     

     

    2

    Anna Hendzel

    J. angielski

    IVc

    E. Gonciarska

    Geografia

     

    P

    3

     

    J. angielski

    VIa

    Z. Wajman

    Biologia

     

    P

    4

     

    J. angielski

    VIc

               Z. Wajman

    WF

     

    P

    5

    J. angielski

    Vc

    E. Osiol

    Matematyka

     

    P

    6

     

    J. angielski

    VIIa

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    8

     

    J. angielski

    VIIIa

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    1

    Katarzyna Palt

    WF

    Ia

    K. Wróbel

    WF

     

    P

    3

     

    WF

    VIIIa

    J. Draguć

    WF

     

    N

    4

     

    WF

    VIIIa

    J. Draguć

    WF

     

    N

    5

     

    WF

    Va dz

    D. Pason

    WF

     

    P

    6

     

    WF

    Va dz

    D. Pason

    WF

     

    P

    7

     

    WF

    Vb

    D. Pason

    WF

     

    P

    8

     

    WF

    Vb

    D. Pason

    WF

     

    P

     

     

              02.04.2019r (wtorek)

     

     

    1

    Anna Hendzel

    J. angielski

    Vb

    __________

    ______

     

    N

    2

     

    J. angielski

    Va

    M. Harmus

    J. angielski

     

    P

    3

     

    J. angielski

    VIa

               E. Senkowska

    Muzyka

     

    N

    5

    J. angielski

    VIIIb

    Monika Harmus

    J. angielski

     

    N

    3

    Katarzyna Lauer

    J. niemiecki

    VIIIb

    1. Baron

    J. niemiecki

     

    N

    4

    (wycieczka )

    J. niemiecki

    IIc

    1. Sowa

    Ew

     

    N

    5

     

    J. niemiecki

    Ia

               U. Haliniak

    Ew

     

    N

    7

     

    J. niemiecki

    VIIIb

                A.Baron

    J. niemiecki

     

    N

    8

     

    J. niemiecki

    VIIIb

                A.Baron

    J. niemiecki

     

    N

    4

    Elżbieta Rychlik

    Informatyka

    VIIIb

                   E. Osiol

    Informatyka

     

    N

    5

    (wycieczka )

    Informatyka

    VIc

    B.Malij

    Biologia

     

    N

    6

     

    Informatyka

    VIa

    1. Mormul

    J. polski

     

    N

    7

     

    Informatyka

    VIb

                S. Paprocka

    Plastyka

     

    N

    8

     

    Informatyka

    VIIa

            E. Osiol

    Informatyka

     

    N

    4

    Iwona Przybyłko

    Matematyka

    VIb

    U. Warzecha

    Matematyka

     

    P

     

    (wycieczka)

     

    4

    Beata Cholewa

    Religia

    VIc

    D.Pason

    WF

     

    N

    5

    (wycieczka)

    Religia

    VIb

    E. Senkowska

    Muzyka

     

    P

     

     

              01.04.2019r (poniedziałek)

     

     

    2

    Anna Hendzel

    J. angielski

    Vc

    S. Paprocka

    Plastyka

     

    N

    3

     

    J. angielski

    Va

    S. Janczy

    J. polski

     

    P

    4

     

    J. angielski

    VIc

                Z. Wajman

    WF

     

    P

    5

    J. angielski

    VIIa

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    7

    J. angielski

    VIIIa

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    8

    J. angielski

    VIIIb

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

     

     

              29.03.2019r (piątek)

     

     

    1

    Marzena Kamińska

    Ew

    Ia

    K. Wajman

    Ew

     

    P

    2

     

    Ew

    Ia

    B. Cholewa

    Religia

     

    P

    3

     

    J. polski

    VIb

                I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    4

    J. polski

    IVa

    S. Janczy

    J. polski

     

    P

    5

    J. polski

    IVa

    S. Janczy

    J. polski

     

    P

    2

    Katarzyna Wróbel

    Ew

    IIc

    K. Lauer

    J. niemiecki

     

    P

    3

     

    Ew

    IIc

    K. Wajman

    Ew

     

    P

    4

     

    Ew

    IIc

               E. Senkowska

    Ew

     

    P

    5

     

    Ew

    IIc

              E. Senkowska

    Ew

     

    P

    6

    WF

    IIc

               E. Senkowska

    Ew

     

    P

    7

    Zespół

    IIabc

               U. Haliniak

    Świetlica

     

    N

    8

    Świetlica

    ____

    W. Kaczmarek

    Świetlica

     

    P

    3

    Wojciech  Lasota

    WF

    VIa

    D. Pason

    WF

     

    N

    4

     

    WF

    VIa

    D. Pason

    WF

     

    N

    6

     

    WF

    Vc

    _______________

    ___

     

    __

    7

    WF

    IVa

    D. Pason

    WF

     

    P

    8

    WF

    IVa

        _______________

    _____

     

    __

    3

    Katarzyna Palt

    L. wych

    VIIIa

    Wojciech Sudnicki

    Chemia

     

    P

    4

     

    WF

    VIb

    B. Malij

    Biologia

     

    P

    5

     

    WF

    IIIa

    B. Sowa

    WF

     

    P

    6

     

    WF

    Vb

    _______________

    ______

     

    __

     

              28.03.2019r (czwartek)

     

     

    1

    Marzena Kamińska

    Ew

    Ia

    W. Kaczmarek

    Ew

     

    P

    2

     

    Ew

    Ia

    K. Wajman

    Ew

     

    P

    3

    Ew

    Ia

    K. Wajman

    Ew

     

    P

    5

     

    J. polski

    IVa

    I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    6

    J. polski

    VIb

    1. Mormul

    J. polski

     

    P

    3

    Katarzyna Wróbel

    Ew

    IIc

    E. Osiol

    Zaj. komp

     

    P

    4

     

    Ew

    IIc

    W. Kaczmarek

    Ew

     

    P

    5

     

    Ew

    IIc

    1. Hendzel

    J. angielski

     

    P

    6

     

    Obiady

    ____

             W.Kaczmarek

    Obiady

     

    P

    7

    Świetlica

    ____

            W. Kaczmarek

    Świetlica

     

    P

    8

    Świetlica

    ____

            J. Pałgan

    Świetlica

     

    P

    2

    Wojciech  Lasota

    WF

    Vc

                Z. Wajman

    WF

     

    P

    3

     

    WF

    IVa

                D. Pason

    WF

     

    N

    4

     

    WF

    IVa

                D. Pason

    WF

     

    N

    5

    WF

    Va

                 K. Palt

    WF

     

    N

    6

    WF

    Va

                 K. Palt

    WF

     

    P

    7

    L. wychow

    IVa

        _______________

    _____

     

    __

    3

    Marta Zdzuj

    (konkurs)

    EDB

    VIIIb

      ________________

    _____

     

    __

    1

    Katarzyna Lauer

    J. niem

    Va

      ________________

    _____

     

    __

    2

    (konkurs)

    J. niem

    IIc

    1. Mormul

    Ew

     

    P

    3

     

    J. niem

    VIc

    Z. Wajman

    WF

     

    P

    4

     

    J. niem

    VIIa

    1. Baron

    J. niem

     

    N

    5

     

    J.niem

    Ia

    D. Piechota

    Ew

     

    P

    6

     

    J. niem

    VIIIb

    1. Baron

    J. niem

     

    N

    7

     

    J. niem

    VIIIb

    1. Baron

    J. niem

     

    N

     

              27.03.2019r (środa)

     

     

    1

    Marzena Kamińska

    Zespół

    VIb

    _____________

    ____

     

    __

    2

     

    J. polski

    IVa

    J. Pałgan

    J. niemiecki

     

    P

    3

    J.polski

    VIb

    Z. Wajman

    Biologia

     

    P

    4

     

    Ew

    Ia

    E. Senkowska

    Ew

     

    P

    5

    Ew

    Ia

    E. Senkowska

    Ew

     

    P

    6

    Ew

    Ia

    E. Senkowska

    Ew

     

    P

    2

    Katarzyna Wróbel

    Ew

    IIc

    I.Paluch

    Ew

     

    P

    3

     

    Ew

    IIc

    I.Paluch

    Ew

     

    P

    4

     

    Ew

    IIc

               J. Pałgan

    J. niemiecki

     

    P

    5

     

    WF

    IIc

    P. Macioszek

    WF

     

    P

    7

     

    Zespół

    IIc

        U. Haliniak

    Świetlica

     

    N

    1

    Wojciech  Lasota

    WF

    VIa

             D. Pason

    WF

     

    N

    2

     

    WF

    VIa

           D. Pason

    WF

     

    N

    3

     

    WF

    IVa

             D. Pason

    WF

     

    N

    4

    WF

    IVa

            D. Pason

    WF

     

    N

    5

    WF

    Va

             D. Pason

    WF

     

    P

    6

    WF

    Va

           D. Pason

    WF

     

    P

    7

    WF

    Vc

             D. Pason

    WF

     

    P

    8

    WF

    Vc

            D. Pason

    WF

     

    P

    3

    Beata Cholewa (konkurs)

    Religia

    Vc

    J. Pałgan

    J. niemiecki

     

    P

    4

     

    Naucz ind

    VIIIb

    S. Paprocka  Vc

    Plastyka

     

    N

    5

     

    Naucz ind

    VIIIb

    S. Paprocka  Vb

    Plastyka

     

    N

    6

     

    Naucz ind

    VIIIb

    J. Chabior

    Naucz. ind

     

    N

     

     

              26.03.2019r (wtorek)

     

     

    1

    Marzena Kamińska

    Zespół

    VIb

    _____________

    ____

     

    __

    2

     

    J. polski

    VIb

    M. Harmus

    J. angielski

     

    P

    3

    Ew

    Ia

    K. Palt

    WF

     

    P

    4

     

    Ew

    Ia

    U. Haliniak

    Ew

     

    N

    6

     

    Ew

    Ia

    K. Wajman

    Ew

     

    P

    1

    Elżbieta Osiol

    Zesp.

    Vc

    _______________

    _____

     

    __

    2

     

    Matematyka

    Vc

    1. Budzyń

    Historia

     

    P

    4

     

    Informatyka

    VIIIb

            E. Rychlik

    Informatyka

     

    N

    5

     

    Matematyka

    VIa

           E. Senkowska

    Muzyka

     

    P

    6

     

    Matematyka

    VIc

    1. Budzyń

    Historia

     

    P

    7

     

    Informatyka

    IVa

    ______________

    ______

     

    __

    8

     

    Informatyka

    VIIa

    E. Rychlik

    Informatyka

     

    N

    0

    Katarzyna Wróbel

    Świetlica 7

    -----

    K. Wajman

    Świetlica 7

     

    P

    1

     

    Świetlica 7

    -----

    K. Wajman

    Świetlica 7

     

    P

    2

     

    Ew

    IIc

    I.Paluch

    Ew

     

    P

    3

     

    Ew

    IIc

    I.Paluch

    Ew

     

    P

    5

     

    WF

    IIc

    K. Palt

    WF

     

    P

    6

     

    Obiady

    ---

               K. Palt

    Obiad

     

    P

    7

     

    Świetlica

    ---

               P. Macioszek

    Świetlica

     

    P

    5

    Wojciech  Lasota

    WF

    IVa

             D. Pason

    WF

     

    N

    6

     

    WF

    IVa

           D. Pason

    WF

     

    N

    7

     

    WF

    VIa

             D. Pason

    WF

     

    N

    8

     

    WF

    VIa

            D. Pason

    WF

     

    N

    3

    Sylwia Paprocka (konkurs)

    Logoped

    VIb

              M. Harmus

    J. ang

     

    N

    4

     

    Naucz ind

    VIIIb

    1. Cholewa

    Relig

     

    N

    5

     

    Naucz ind

    VIIIb

              ____________

    Relig

     

    N

    6

     

    Naucz ind

    VIIIb

    J. Chabior

    N. indywid

     

    N

    7

     

    Logoped

    IVb

               ____________

    ____

     

    __

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        25.03.2019r (poniedziałek)

     

     

    1

    Marzena Kamińska

    Ew

    Ia

    J. Chabior

    Ew

     

    N

    2

     

    Ew

    Ia

    S. Hadamek

    Ew

     

    N

    3

    Ew

    Ia

    D. Piechota

    Ew

     

    P

    4

     

    J. polski

    IVa

    K. Kuszewicz

    Muzyka

     

    N

    5

     

    J. polski

    VIb

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    6

     

    J. polski

    VIb

            I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    1

    Elżbieta Osiol

    Matematyka

    VIa

    St. Janczy

    J. polski

     

    N

    2

     

    Matematyka

    VIc

    K. Palt

    WF

     

    P

    3

     

    Matematyka

    Vc

    St. Janczy

    J. polski

     

    P

    4

     

    Informatyka

    Vc

    U. Warzecha

    Matematyka

     

    P

    5

     

    L. Wychow

    Vc

    U. Haliniak

    Świetlica

     

    N

    6

     

    Informatyka

    VIIIa

    E. Rychlik

    Informatyka

     

    N

    5

    Wojciech Lasota

    WF

    IVa

    Z. Wajman

    WDŻ

     

    P

    6

     

    WF

    IVa

    1. Hendzel

    J. angielski

     

    P

    7

     

    WF

    Va

           K. Palt

    WF

     

    N

    8

     

    WF

    Va

           K. Palt

    WF

     

    N

    9

     

    WF

    Va

    __________________

    ______

     

     

    4

    Danuta Pason

    WF

    VIIa

    Z. Wajman

    WDŻ

     

    P

    5

     

    WF

    IVc

    K. Palt

    WF

     

    N

    6

     

    WF

    IVc

    _______________

    _____

     

    __

    7

     

    WF

    VIa

    _______________

    _____

     

    __

    8

     

    WF

    VIa

    _______________

    _____

     

    __

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        21.03.2019r (czwartek)

     

     

    1

    Urszula Warzecha

    Matematyka

    Vb

    J. Chabior

    L. bibliot

     

    N

    2

    (konkurs)

    Matematyka

    Va

    1. Mormul

    J. polski

     

    P

    2

    Iwona Przybyłko

    Matematyka

    IVa

    K. Kuszewicz

    Zaj. pedagog

     

    N

     

    (konkurs)

     

     

     

     

     

     

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        20.03.2019r (środa)

     

     

    1

    Katarzyna Palt

    WF

    Ia

    K. Wróbel

     

     

     

    3

    (zawody)

    WF

    VIIIa

    J. Draguć

    WF

     

    N

    4

     

    WF

    VIIIa

    J. Draguć

    WF

     

    N

    5

    WF

    Va

    W. Lasota

    WF

     

    N

    6

    WF

    Va

    W. Lasota

    WF

     

    N

    7

    WF

    Vb

    •  

    ______

     

    __

    8

    WF

    Vb

    •  

    ______

     

    __

    5

    Monika Harmus

    J. angielski

    IVa

    U. Haliniak

    Świetlica

     

    N

    6

    (konkurs)

    J. angielski

    VIIa

                I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    5

    Anna Hendzel

    J. angielski

    Vc

    E. Osiol

    Matematyka

     

    P

    6

    (konkurs)

    J. angielski

    VIIa

    •  

    Matematyka

     

    N

    3

    Aneta Baron

    J. niemiecki

    IIIb

               I.Paluch

    Ew

     

    P

    5

    Barbara Malij

    Przyroda

    VIb

              I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    6

     

    Przyroda

    VIc

    E. Osiol

    Matematyka

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        19.03.2019r (wtorek)

     

     

    5

    Wojciech Lasota ( zawody) 

    WF

    IVa

    M. Kamińska

    J. polski

     

    P

    6

     

    WF

    IVa

         ______

    Matematyka

     

    P

    7

     

    WF

    VIa chł

         ______

    ______

     

    N

    8

    WF

    VIa chł

         ______

    ______

     

     

    4

    Danuta Pason (zawody)

    WF

    IVc

                   U. Haliniak

    Świetlica

     

    N

    5

    WF

    IVa

    M. Kamińska

    J. polski

     

    N

    6

     

    WF

    IVa

         ______

    Matematyka

     

    N

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        15.03.2019r (piątek)

     

     

    1

    Aldona Mormul

    J. polski

    Vbc

            ________

    ________

     

    __

    3

    (obóz sportowy)

    J.polski

    IVc

    U. Warzecha

    Matematyka

     

    N

    4

     

    J. polski

    Vc

    K. Lauer

    J. niemiecki

     

    N

    6

    •  

    J. niemiecki

    Ic

                       E. Rychlik

    Zaj. komp

     

    N

    3

    Katarzyna Palt    ( obóz sportowy)

    WF

    VIIIa

               W. Sudnicki

    Chemia

     

    P

    4

    WF

    VIb

    M. Kamińska

    J. polski

     

    N

    5

     

    WF

    IIIa

    M. Kamińska

    Ew

     

    N

    6

     

    WF

    Vb

    J. Pałgan

    J. niemiecki

     

    N

    6

    Wojciech Lasota  ( obóz sportowy)

    WF

    Vc

               __________________

    ____

     

    __

    5

    Danuta Pason (obóz sportowy)

    WF

     VIIa

                     S. Paprocka

    Plastyka

    N

    6

    WF

    VIIa

                S. Janczy

    J. polski

     

    N

    5

    Ewa Gonciarska

    WOS

    VIIIa

               M. Harmus

    J. angielsji

     

    N

    6

    Historia

    VIIIb

    M. Harmus/A.Hendzel

    J. angielski

     

    N

    1

    Katarzyna Macioszek

    P. spec

    VIIa

              ________________

    _____

     

    __

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        14.03.2019r (czwartek)

     

     

    1

    Aldona Mormul

    J. polski

    IVc

    1. Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    3

    (obóz sportowy)

    J.polski

    Vc

    E. Osiol

    Matematyka

     

    P

    5

     

    J. polski

    IVb

    M. Kamińska

    J. Polski

     

    N

    6

     

    Obiad

    ___

       S. Janczy

    Obiad

     

    N

    7

    Obiad

    ___

    E. Rychlik

    Obiad

     

    N

    1

    1. Baron

    (obóz sportowy)

    J. niemiecki

    VIb

                J. Pałgan

    J. niemiecki

     

    N

    2

    J. niemiecki

    VIb

                   J. Chabior

    L. bibliot

     

    N

    4

    J. niemiecki

    VIIa

    Z. Wajman

    Biologia

     

    N

    6

     

    J. niemiecki

    VIIIb

    K. Lauer

    J. Niemiecki

     

    7

     

    J. niemiecki

    VIIIa

    •  

    ____

     

    __

    4

    Katarzyna Palt    ( obóz sportowy)

    WF

    Ia

                 M. Kamińska

    Ew

     

    P

    7

    WF

    VIb

    •  

    ____

     

    __

    8

     

    WF

    VIb

    •  

    _____

     

    __

    2

    Wojciech Lasota  ( obóz sportowy)

    WF

    Vc

    S. Janczy

    J. Polski

     

    N

    2

    Danuta Pason (obóz sportowy)

    WF

     IVc

                  I.Przybyłko

    Matematyka

    N

    5

    WF

    VIIa

               E. Senkowska

    Muzyka

     

    N

    6

    WF

    VIIa

    1. Budzyń

    Historia

     

    N

    1

    Ewa Gonciarska

    Geografia

    Vc

                 E. Osiol

    Matematyka

     

    N

    2

    Geografia

    VIIa

    U. Warzecha

    Matematyka

     

    N

    5

     

    Historia

    VIIIa Ia

    K. Lauer

    U. Haliniak

    J. niemiecki          J. niemiecki

     

    N  N

    1

    Ks Jan Polok

    Religia

    IIIa

    W. Kaczmarek

                Ew

     

    P

    2

    Religia

    IIIb

    K. Wróbel

    Ew

     

    P

    1 2

    Katarzyna Macioszek

    P. spec

    VIIa

    •  

    _____

     

    __

    4

    Monika Harmus (opieka)

    J. angielski

    IVc

    U. Warzecha

    Matematyka

     

    P

    5

    J. angielski

    VIb

                       I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    6

    J. angielski

    IVb

                       I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P


    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        13.03.2019r (środa)

     

     

    1

    Aldona Mormul

    (obóz sportowy)

    J. polski

    IVc

                 I.Przybyłko

    Matematyka

     

    N

    2

     

    J.polski

    IVc

    M. Kamińska

    J. polski

     

    N

    5

     

    J. polski

    IVb

          S. Janczy

    J. polski

     

    N

    6

     

    J. polski

    IVb

          S. Janczy

    J. polski

     

    N

    8

    Zespół

    IVbc

                   ____________

    _____

     

    __

    1

    1. Baron

    (obóz sportowy)

    J. niemiecki

    Ic

      K. Wróbel

    Ew

     

    P

    2

    J. niemiecki

    VIb

    1. Hendzel

    J. angielski

     

    N

    3

    J. niemiecki

    IIIb

    1. Hendzel

    J. angielski

     

    N

    1

    Katarzyna Palt 
    (obóz sportowy)

    WF

    Ia

                 I.Paluch

    WF

     

    P

    3

    WF

    VIIIa

    J. Draguć

    WF

     

    N

    4

    WF

    VIIIa

    J. Draguć

    WF

     

    N

    7

     

    WF

    Vb

    J. Pałgan

    J. niemiecki

     

    P

    8

     

    WF

    Vb

               _____

    ____

     

    __

    7

    Wojciech Lasota 
     (obóz sportowy)

    WF

    Vc

    E. Rychlik

    Technika

     

    N

    4

    Danuta Pason (obóz sportowy)

    WF

    __

           _____

    _______

     

    3

    Ewa Gonciarska

    Geografia

    Vb

    Z. Wajman

    Biologia

     

    P

    4

    Geografia

    VIIa

    Z. Wajman

    Biologia

     

    P

    6

     

    Geografia

    VIIIa

    1. Hendzel

    J. angielski

     

    N

    7

     

    Geografia

    VIIIb

    1. Hendzel

    J. angielski

     

    N

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        12.03.2019r (wtorek)

     

     

    2

    Aldona Mormul

    (obóz sportowy)

    J. polski

    IVb

          _____

    Matematyka

     

    N

    4

     

    J.polski

    Vc

    Z. Wajman

    Biologia

     

    N

    5

     

    J. polski

    Vc

           E. Osiol

    Matematyka

     

    N

    6

     

    J. polski

    IVc

           E. Rychlik

    Technika

     

    N

    7

    Świetlica

    ___

    1. Budzyń

    Świetlica

     

    N

    3

    1. Baron

    ( obóz sportowy)

    J. niemiecki

    VIIIb

               K. Lauer

    J. niemiecki

     

    N

    4

    J. niemiecki

    VIIIa

    IIc

               K. Lauer

               J. Pałgan

    J. niemiecki

    J. niemiecki

     

    N

    P

    5

    J. niemiecki

    Ic

    E. Senkowska

    Ew

     

    N

    6

    J. niemiecki

    IIIb

    1. Cholewa

    Religia

     

    N

    7

    J. niemiecki (mniejszości)

    VIIIb

    K. Lauer

    J. niemiecki

     

    N

    8

    J. niemiecki (mniejszości)

    VIIIb

         _____

    _____

     

    __

    1

    Katarzyna Palt    ( obóz sportowy)

    WF

    VIIIa

    J. Draguć

    WF

     

    N

    2

    WF

    VIIIa

    J. Draguć

    WF

     

    N

    4

    WF

    IIIa

      K. Wróbel

    Ew

     

    N

    3

    Wojciech Lasota  ( obóz sportowy)

    WF

    Vc

    1. Budzyń

    Historia

     

    N

    4

    Danuta Pason (obóz sportowy)

    WF

    IVc

         _____

    Przyroda

     

    N

    5

    Ewa Gonciarska

    WOS

    VIIIa

    Ia

     

     

    J. Pałgan

    J. niem

    J. niem

     

    N

    P

    6

    WOS

    VIIIb

    K. Lauer ( VIIIa i VIIIb)

    J. niem

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        11.03.2019r (poniedziałek)

     

     

    5

    Aldona Mormul

    (obóz sportowy)

    J. polski

    IVb

    K. Lauer

    J. niem

     

    N

    6

     

    J.polski

    Vc

    1. Budzyń

    Historia

     

    N

    7

     

    Świetlica

    ___

    E. Rychlik

    Świetlica

     

    N

    8

     

    Świetlica

    ___

    U. Haliniak

    Świetlica

     

    N

    2

    Anna Hendzel

    J. angielski

    Vc

    S. Janczy

    J. polski

     

    N

    4

    J. angielski

    VIc

    Z. Wajman

    WF

     

    P

    5

    J. angielski

    VIIa

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    7

    J. angielski

    VIIIa

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    8

    J. angielski

    VIIIb

    M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    1

    1. Baron

    ( obóz sportowy)

    J. niemiecki

    VIIIa

               M. Gonsior

    J. niemiecki

     

    N

    2

    J. niemiecki

    VIb

                M. Harmus

    J. angielski

     

    N

    3

    J. niemiecki

    IIIa

    J. Pałgan

    J. niemiecki

     

    N

    7

    J. niemiecki

    VIIa

    K. Lauer

    J. niemiecki

     

    N

    3

    Katarzyna Palt    ( obóz sportowy)

    WF

    VIb

    1. Cholewa

    Religia

     

    N

    4

    WF

    Ia

    M. Kamińska

    Ew

     

    N

    5

    WF

    IIIa

    1. Paluch

    WF

     

    P

    6

    WF

    Vb

    1. Przybyłko

    Matematyka

     

    P

     

    Wojciech Lasota  ( obóz sportowy)

     

     

     

     

     

     

    4

    Danuta Pason (obóz sportowy)

    WF

    VIIa

    1. Cholewa

    Religia

     

    N

    5

    WF

    IVc

    1. Przybyłko

    Matematyka

     

    N

    6

    WF

    IVc

             _____

    _____

     

    __

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        05.03.2019r ( wtorek)

     

     

    1

    Wojciech Sudnicki

    Chemia

    VIIa

                 E. Senkowska

    Muzyka

     

    N

    1

    M. Kamińska (wycieczka)

    Zesp. wyr

    VIb

    ________________

    ______

     

    __

    2

    J. polski

    VIb

    M. Harmus

    J. angielski

     

    P

    6

    Karina Wajman (wycieczka)

    Świetlica

    __

    K. Lauer

    Świetlica

     

    N

    2

    Aldona Mormul

    J. polski

    IVb

    D. Pason

    WF

     

    P

    3

     

    J.polski

    Va

    D. Pason

    WF

     

    P

    4

     

    J. polski

    Vc

    E. Osiol

    Informat

     

    N

    5

     

    J. polski

    Vc

    K. Lauer

    J. niemiecki

     

    N

    6

     

    J.polski

    IVc

             I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    7

     

    Świetlica

    ___

    S. Janczy

    Świetlica

     

    P

    8

     

    Świetlica

    ___

    S. Janczy

    Świetlica

     

    P

    5

    Elżbieta Rychlik

    Informat

    VIc

                   M. Harmus

    J. angielski

     

    P

    6

    Informat

    VIa

              A.Budzyń

    Historia

     

    P

    7

    Informat

    VIb

    K. Lauer

    J. niemiecki

     

    P

    8

    Informat

    VIIa

    E. Osiol

    Informat

     

    N

     

    Danuta Piechota (wycieczka)

    Wycieczka

    Ic

    Opiekun wycieczki

    ____

     

    __

     

    Joanna Chabior (wycieczka)

    Wycieczka

    Iabc

    Opiekun wycieczki

    ______

     

    __

    8

    Marta Zdzuj

    WF

    Va

    ___________________

    _____

     

    __

    9

    WF

    Va

    ____________________

    _____

     

    __

    4

    Katarzyna Palt    ( wycieczka kl VIII)

    WF

    IIIa

    U. Haliniak

    Świetlica

     

    N

    3

    Wojciech Lasota  ( wycieczka kl VIII)

    WF

    Vc

    E. Osiol

    Matematyka

     

    P

    5

    WF

    IVa

    D. Pason

    WF

     

    N

    6

    WF

    IVa

    D. Pason

    WF

     

    N

    7

    WF

    VIa

    D. Pason

    WF

     

    N

    8

    WF

    VIa

    D. Pason

    WF

     

    N

     

    A.Baron (wycieczka kl VIII)

    __________

    ___

                Opiekun wycieczki

    ______

     

    __

    1

    Zbigniew Wajman                   ( wycieczka kl VIII)

    Przyroda

    IVc

               K.Wróbel

               I.Paluch

               S.Paprocka

    Świetlica

     

    N

    2

     

      Przyroda

    VIa

    1. Budzyń

    Historia

     

    P

    3

     

    Biologia

    VIIa

                K. Lauer

    J. niem

     

    N

    4

     

    Przyroda

    Va

             U. Warzecha

    Matematyka

     

    P

    5

     

    Przyroda

    Vb

    1. Hendzel

    J. angielski

     

    P

    6

     

    WF

    Ic

    ____________________

    _____

     

    __

    7

     

    WDŻ

    IV- V

    ____________________

    _____

     

    __

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        04.03.2019r ( poniedziałek)

     

     

    1

    Joanna Pałgan

    J. niemiecki

    Vc

    _____________________

    _______

     

    __

    2

    J. niemiecki

    Ib

    K. Lauer

    J. niemiecki

     

    P

    3

    J. niemiecki

    IVa

    S. Paprocka

    Plastyka

     

    P

    4

    J. niemiecki

    IIIa

    K. Wróbel

    Ew

     

    P

    5

    J. niemiecki

    Vb

    1. Budzyń

    Historia

     

    P

    6

    J. niemiecki

    IVb

                            I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    5

    Aldona Mormul

    J. Polski

    IVb

                       U. Haliniak

    J. polski

     

    N

    6

     

    J.polski

    Vc

                      J. Chabior

    L. bibliotecz

     

    N

    7

     

    Świetlica

    ___

                      S. Janczy

    Świetlica

     

    P

    3

    Aneta Baron (wycieczka)

    J. niemiecki

    IIIb

                      D. Piechota

    Ew

     

    P

    4

     

    J. niemiecki

    VIa

                      U. Haliniak

    J. niemiecki

     

    N

    5

     

    J. niemiecki

    VIa

    K. Kuszewicz

    Zaj. pedago

     

    N

    6

     

    L. Wych

    VIa

    U. Haliniak

    Świetlica

     

    N

    1

    Elżbieta Rychlik

    Technika

    IVa

    J. Chabior

    Świetlica

     

    N

    2

     

    Technika

    Vb

    J. Chabior

    L. bibliot

     

    N

    3

     

    Informat

    Vb

                   S. Janczy

    Świetlica

     

    N

    4

     

    L. wych

    IVb

    J. Chabior

    L. bibliot

     

    N

    5

     

    Zaj. komp

    IIIb

                            I.Paluch

    Ew

     

    P

    6

     

    Informat

    VIIIa

    E. Osiol

    Infor

     

    N

    5

    Ewa Gonciarska

    Historia

    VIIIa

    Z. Wajman

    Biolog

     

    P

    6

     

    Historia

    VIIIb

    Z. Wajman

    Biolog

     

    P

    7

     

    WOS

    VIIIb

    Z. Wajman

    Biolog

     

    P

    2

    Marta Zdzuj

    EDB

    VIIIa

    G. Matyszok

    Religia

     

    N

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        01.03.2019r ( piątek)

     

     

    3

    Anna Kuśnierz

    Matematyka

    VIIIb

    W. Sudnicki

    Chemia

     

    P

    7

    Marta Zdzuj

    WF

    Va

    __________________

    _______

     

    __

    8

    WF

    Va

    __________________

    _______

     

    __

    2

    Joanna Pałgan

    J. niemiecki

    Vb

    K. Lauer

    J. niemiecki

     

    P

    3

    J. niemiecki

    Ib

    K. Wajman

    Ew

     

    P

    5

    J. niemiecki

    IVb

    W. Lasota

    WF

     

    P

    6

    J. niemiecki

    IVa

    1. Przybyłko

    Matemat

     

    P

    1

    Aldona Mormul

    Zesp. wyr

    Vabc

    U. Haliniak

    Świetlica

     

    N

    2

     

    J.polski

    Va

    D. Pason

    WF

     

    P

    3

     

    J. polski

    IVc

    I.Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    4

     

    J. polski

    Vc

    B. Malij

    Przyroda

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        28.02.2019r ( czwartek)

     

     

    2

    Marta Zdzuj

    EDB

    VIIIa

    _________________

    ______

     

    __

    1

    Joanna Pałgan

    J. niemiecki

    IVa

    W. Kaczmarek

    J. niemiecki

     

    P

    2

    J. niemiecki

    IIIa

    S. Paprocka

    Ew

     

    N

    3

    J. niemiecki

    Ib

    U. Haliniak

    J. niemiecki

     

    N

    4

    J. niemiecki

    IVb

    M. Kamińska

    Ew

     

    P

    5

     

    J. niemiecki

    Vc

    1. Baron

    J. niemiecki

     

    P

    6

     

    J. niemiecki

    Vb

    E. Senkowska

    Muzyka

     

    N

    7

     

    L. Wych

    Vb

    ______

    ____

     

    __

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        27.02.2019r (środa)

     

     

    5

    Anna Kuśnierz

    Matematyka

    VIIIb

    Z. Wajman

    Biologia

     

    N

    5

    Barbara Baucz-Malij

    Biologia

    VIb

    1. Przybyłko

    Matematyka

     

    P

    6

    Biologia

    VIc

    W. Lasota

    WF

     

    N

    1

    Aneta Baron

    (wycieczka)

    J. niemiecki

    Ic

    D. Pason

    Ew

     

    N

    2

    J. niemiecki

    VIb

    W. Lasota

    WF

     

    N

    3

     

    J. niemiecki

    IIIb

    1. Hendzel

    J. angielski

     

    N

    1

    Beata Cholewa (wycieczka)

    Religia

    Ib

    W. Lasota

    WF

     

    N

    2

     

    Religia

    Ic

    D. Pason

    Ew

     

    N

    3

     

    Religia

    Vc

    Sylwia Paprocka

    Plastyka

     

    N

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        26.02.2019r (wtorek)

     

     

    3

    Piotr Worobiec (konkurs)

    J. polski

    VIIIa

    G. Matyszok

    Religia

     

    N

    3

    Anna Kuśnierz

    Matematyka

    VIIIb

    G. Matyszok

    Religia

     

    N

    1

    Jarosław Draguć

    WF

    VIIIa

    K. Palt

    WF

     

    N

    2

    WF

    VIIIa

    K. Palt

    WF

     

    N

    8

    Marta Zdzuj

    WF

    Va

    _______________

    ____

     

    ___

    9

    WF

    Va

    __________________

    ____

     

    ___

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        25.02.2019r (poniedziałek)

     

     

    1

    Joanna Pałgan (konkurs)

    J. niemiecki

    Vc

    ____________

    _____

     

    __

    2

    J. niemiecki

    Ib

    Karina Wajman

    Świetlica

     

    N

    3

    J. niemiecki

    IVa

              S. Janczy

    Świetlica

     

    N

    2

    Anna Kuśnierz

    Matematyka

    VIIIb

    A.Baron

    J. Niemiecki

     

    N

    2

    VIb

    K. Lauer (za A. Baron)

    J. niemiecki

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        22.02.2019r (piątek)

     

     

    2

    Katarzyna Wróbel

    Ew

    IIc

                 I.Paluch

    Ew

     

    P

    3

     

    Ew

    IIc

               K. Wajman

    Ew

     

    P

    4

     

    Ew

    IIc

              U. Haliniak

    Ew

     

    P

    5

     

    Ew

    IIc

               B. Sowa

    Ew

     

    P

    6

     

    WF

    IIc

              B. Sowa

    WF

     

    P

    7

    Zespół

    IIabc

               J. Chabior

    Świetlica

     

    P

    8

    Świetlica 7

    --

              B. Cholewa

    Świetlica

     

    P

    0

    Katarzyna Kuszewicz

    Świetlica

    __

    J. Chabior

    Świetlica

     

    P

    1

    Świetlica

    __

    J. Chabior

    Świetlica

     

    N

    6

    Świetlica

    ___

              B. Cholewa

    Świetlica

     

    P

    7

    Świetlica

     

              B. Cholewa

    Świetlica

     

    P

    8

    Marta Zdzuj

    WF

    Va

            ____________

    ______

     

    __

    9

    WF

    Va

          _______________

    _______

     

    __

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        21.02.2019r (czwartek)

     

     

    3

    Katarzyna Wróbel

    Ew

    IIc

    E. Osiol

    Zaj komp

     

    P

    4

     

    Ew

    IIc

    M. Kamińska

    Ew

     

    P

    5

     

    WF

    IIc

    E. Osiol

    Zaj. komp

     

    P

    6

     

    Świetlica

    ___

    W. Kaczmarek

    Świetlica

     

    P

    7

     

    Świetlica

    ___

    W. Kaczmarek

    Świetlica

     

    P

    8

     

    Świetlica

    ___

    B. Cholewa

    Świetlica

     

    P

    4

    Zbigniew Wajman

    Przyroda

    VIa

    E. Osiol

    Matematyka

     

    P

    5

     

    WF

    Ic

    D. Piechota

    WF

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        20.02.2019r (środa)

     

     

    2

    Katarzyna Wróbel

    Ew

    IIc

    E. Rychlik

    Ew

     

    P

    3

     

    Ew

    IIc

    I.Paluch

    Ew

     

    P

    4

     

    Ew

    IIc

    U. Haliniak

    Ew

     

    N

    5

     

    WF

    IIc

    D. Pason

    WF

     

    P

    6

     

    Zespół

    IIc

    U. Haliniak

    Świetlica

     

    N

    7

     

    Świetlica

    ___

    P. Macioszek

    Świetlica

     

    P

    8

     

    Świetlica

    ___

    P. Macioszek

    Świetlica

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        19.02.2019r (wtorek)

     

     

    2

    Iwona Przybyłko

    Matematyka

    IVa

    M. Harmus

    J. angielski

     

    P

    3

    Matematyka

    IVb

    D. Pason

    WF

     

    P

    4

     

    Matematyka

    VIb

    U. Warzecha

    Matematyka

     

    P

    5

     

    Matematyka

    IVc

    1. Budzyń

    Historia

     

    P

    2

    Karina Wajman

    WF

    Ib

    B. Sowa

    Ew

     

    P

    3

    Ew.

    Ib

    K. Palt

    WF

     

    P

    4

    Ew.

    Ib

    W. Lasota

     

     

    P

    5

     

    Ew.

    Ib

    M. Kamińska

    Ew

     

    P

    6

     

    Świetlica

    ___

    A.Budzyń

    Świetlica

     

    P

    0

    Katarzyna Wróbel

    Świetlica 7

    ___

    J. Chabior

    Świetlica

     

    N

    1

     

    Świetlica 7

    ___

    J, Chabior

    Świetlica

     

    N

    2

     

    Ew

    IIc

    J. Chabior

    Ew

     

    P

    3

     

    Ew

    IIc

    J, Chabior

    Ew

     

    P

    5

     

    WF

    IIc

    K. Palt

    Ew

     

    P

    6

     

    Obiady

    ___

    K. Palt

    Obiady

     

    P

    7

     

    Obiady

    ___

    J. Chabior

    Obiady

     

    N

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        18.02.2019r (poniedziałek)

     

     

    3

    Iwona Przybyłko

    Matematyka

    IVb

    J. Chabior

    L. bibliot.

     

    N

    4

    Matematyka

    VIb

    U.Warzecha

    Matematyka

     

    P

    5

     

    Zkk

    IVa

    W. Lasota

           WF

     

    N

    7

     

    Zkk

    Vb,c

    ----------------------------

    ____

     

    __

    8

     

    Zkk

    VIa

    D. Pason

    WF

     

    N

    1

    Aneta Baron (konkurs)

    J. niem.

    VIII a

    M. Gonsior

    Połączyć

     

    N

    2

     

    J. niem.

    VI b

    K. Borucka

    J. niem.

     

    P

    3

     

    J. niem.

    III b

    S. Janczy

    Świetlica

     

    N

    4

     

    J. niem.

    VI a

    U. Haliniak

      J. niem.

     

    N

    5

     

    J. niem.

     VI a

    U. Haliniak

    J. niem.

     

    N

    6

     

    L. wychow.

    VI a

    E. Osiol

    Matematyka

     

    N

    7

     

    J. niem.

    VII a

    K. Borucka

    Połączyć

     

    N

    1

    Karina Wajman

    Świetlica

    ___

      J. Chabior

    Połączyć

     

    N

    2

     

    Świetlica

    ___

      J. Chabior

    Świetlica

     

    N

    3

     

    Ew.

    Ib

    S. Paprocka

    Ew.

     

    P

    4

     

    Ew.

    Ib

    K. Wróbel

    Ew.

     

    P

    5

     

    Ew.

    Ib

    I. Paluch

    Ew.

     

    P

    6

     

    Ew.(inform.)

    Ib

    A. Hendzel

    J. ang

     

    P

    7

     

    Świetlica

    ___

    J. Pałgan

    Świetlica

     

    P

    8

     

    Świetlica

    ___

    W. Kaczmarek

    Świetlica

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        15.02.2019r (piątek)

     

     

    1

    Iwona Przybyłko

    Matematyka

    IVa

    E. Osiol

    Matematyka

     

    P

    2

    Matematyka

    IVc

    D. Pason

    WF

     

     

    4

     

    Matematyka

    IVb

    1. Budzyń

    Historia

     

    P

    5

     

    Matematyka

    VIb

    U. Warzecha

    Matematyka

     

    P

    2

    Karina Wajman

    WF

    Ib

    W. Lasota

    WF

     

    P

    4

     

    Ew

    Ib

    E. Senkowska

    Ew

     

    P

    5

     

    Ew

    Ib

    E. Senkowska

    Ew

     

    P

    6

     

    Zesp. wyr

    Iab

    M. Kamińska

    Zespół

     

    P

    7

     

    Świetlica

    ___

    P. Macioszek

    Świetlica

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        14.02.2019r (czwartek)

     

     

    2

    Iwona Przybyłko

    Matematyka

    IVa

    J. Pałgan

    L. wych

     

    N

    3

    Matematyka

    IVc

    Zb. Wajman

    Przyroda

     

    P

    4

     

    Matematyka

    VIb

    E. Osiol

    Matematyka

     

    P

    4

    Karina Wajman

    Ew

    Ib

    U. Haliniak

    Zabawa

     

    N

    5

     

    Ew

    Ib

    U. Haliniak

    Zabawa

     

    N

    6

     

    Ew

    Ib

    B. Sowa

    Świetlica

     

    P

    7

     

    Świetlica

    ___

    K. Kuszewicz

    Świetlica

     

    P

    8

     

    Świetlica

    ___

    B. Cholewa

    Świetlica

     

    P

    1

    Urszula Warzecha (konkurs)

    Matematyka

    Vb

      __________________

    _____

     

    __

    2

     

    Matematyka

    Va

    Zb. Wajman

    Przyroda

     

    P

    3

     

    Matematyka

    VIIa

    E. Osiol

    Matematyka

     

    P

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        13.02.2019r (środa)

     

     

    1

    Iwona Przybyłko

    Matematyka

    IVa

    __________________

    ______

     

     

    2

    Matematyka

    IVb

    E. Rychlik

    Zaj. Komp

     

    P

    3

     

    Matematyka

    IVc

    Z. Wajman

    Przyroda

     

    P

    4

     

    Matematyka

    VIb

    Z. Wajman

    Przyroda

     

    P

    7

     

    Zespół korek

    IV

    ________________

    ____

     

    __

    8

     

    Zespół korek

    VI

    ________________

    ____

     

    __

    0

    Karina Wajman

    Świetlica D

    ___

    J. Chabior

    Świetlica

     

    P

    1

     

    Świetlica D

    ___

    J. Chabior

    Świetlica

     

    P

    2

     

    EW

    Ib

    I.Paluch

    Ew

     

    P

    3

     

    EW

    Ib

    I.Paluch

    Ew

     

    P

    4

     

    Ew

    Ib

    U. Haliniak

    Ew

     

    N

    5

     

    Ew

    Ib

    U. Haliniak

    Ew

     

    N

     

    Zastępstwa mogą ulec zmianie

     

                                                                                                                                                                        12.02.2019r (wtorek)

     

     

     

    Sylwia Paprocka

    Logopedia

     

    Zajęcia odwołane

    ------

     

    N

    8

     

    Plasyka

    VIb

    •  

    _____

    N

    1

    Wojciech Sudnicki

    Chemia

    VIIa

                _____________

    ____

     

    N

    3

    Wojciech Lasota

    WF

    Vc

    D. Pason

    WF

     

    P

    5

    WF

    IVa

    D. Pason

    WF

     

    P

    6

    WF

    IVa

    D. Pason

    WF

     

    P

    7

    WF

    VIa

    D. Pason

    WF

     

    P

    8

    WF

    VIa

    D. Pason

    WF

     

    P

    2

    Iwona Przybyłko

    Matematyka

    IVa

    M. Harmus

    Matematyka

     

    P

    3

     

    Matematyka

    IVb

    J. Chabior

    Zaj. bibliot

     

    N

    4

     

    Matematyka

    VIb

    U. Warzecha

    Matematyka

     

    N

    5

     

    Matematyka

    IVc

    M. Kamińska

    J. polski

     

    P

    Data publikacji: