Dziś jest: poniedziałek, 23-11-2020, Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 955
W tym miesiącu: 25993
Wszystkich odwiedzin: 1254600
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Najlepsi uczniowie

Średnia szkoły:  4,17

 

Klasa  IVa

Średnia klasy :  4,22

 

Wiktoria Zakrzewska   - 5,25

Mateusz Michno   -  4,77

Liwia Worobiec     -   4,63

Wiktoria Janik     -     4,60

Paweł  Piekorz    -    4,58

Izabela  Karkosz  -    4,56

Olivier Koziol      -      4,52

Zuzanna  Warzecha   -  4,52

 

 

Klasa IVb

Średnia klasy :  4,37

 

Hanna Simińska -  4,92

Nikola Szczygieł  - 4,92

Anastasia Nowak  - 4,88

Kamila Mościcka   - 4,85

Amelia Bagrowicz   - 4,75

Dawid Strzałka  - 4,69

Kamil Marmuszewski -   4,65

Bartosz Geisler -   4,63

 

 

Klasa Va

Średnia klasy :  3,90

 

Jakub Kościółek  - 4,55

Maja Spychała  - 4,55

Lidia Kasperek  - 4,52

Jakub Wysocki  - 4,50

Karol Pawleta   - 4,50

Filip Durecki  - 4,68

 

 

Klasa Vb

Średnia klasy:  4,42

 

Marta Pelc  - 5,36

Paula Wawro -  5,05

Julia Baziuk   - 5,00

Laura Kołodziej  - 4,86

Gabriel Stanik   - 4,86

Hanna Gamrat   - 4,82

Wiktor Gucman   - 4,82

Oliver Witczak  -  4,80

Kacper Grochol   - 4,73

Zuzanna Bogucka  -  4,5

 

 

Klasa Vc

Średnia klasy :  4,1

 

Milena Sowa  - 5,20

Zofia Lis    - 4,98

Julia Bilińska -   4,93

Magdalena Oliwia Hischer -  4,86

Aleksandra Haniewicz - 4,64

Adam Wojtasek   - 4,61

Zuzanna Pampuch -  4,52

Michelle Trzaskalik -  4,50

 

 

Klasa VIa

Średnia klasy :  4,16

 

Agata Chudala  -   5,11

Dominika Kocoń -   5,04

Anna Kodura  -  4,96

Julia Stiller -  4,84

Karolina Marszołek  - 4,79

Szymon Hodera   -  4,71

 

 

Klasa VIb

Średnia klasy :  4,53

 

Maksymilian Paprocki  -  5,61

Gabriela Dudek  - 5,59

Szymon Wochnik -  5,2

Ramona Błaszczyk - 5,09

Wiktoria Blacha  - 5,07

Florian Osiol   - 5,04

Zofia Samson   - 5,04

Malwina Wochnik -  4,98

Mateusz Kubis -  4,91

Maja Jenek   -  4,77

Natalia Piątek -  4,73

Dominik Kołodziej -  4,68

Filip Kozubowski -  4,5

Kamil Zdzuj -   4,5

Adam Klosa  4,71

 

 

Klasa VIc

Średnia klasy:  4,20

 

Zofia Brzeżańska -  5,48

Jakub Wójcik  - 5,14

Marek Bydłosz  - 5,07

Laura Kokot  - 4,96

Szymon Jaceńków  -  4,73

Julian Keller 4,75

Paweł Kałuża -  4,64

Kacper Sydor  4,80

 

 

 

Klasa VIIa

Średnia klasy :  4,34

 

Weronika Siejka  - 5,64

Agnieszka Pęcherz -  5,55

Julia Radziszewska - 5,23

Zofia Czyż  - 4,80

Daniel Kurtz -  4,79

Iga Wąsowicz -  4,71

Zuzanna Borkowska - 4,57

Jakub Koszyk - 4,55

Oliwer Szyńcowicz - 4,55

Michał Marcinkowski - 4,54

Mateusz Passon  - 4,5

Mateusz Kowalik  - 4,5

 

 

Klasa VIIb

Średnia klasy:  3,82

 

Paulina Kubis  -  5,27

Alicja Kołodziej - 5,25

Kamil Szleger  - 5,07

Piotr Bartusik  - 4,77

Paulina Anna Sowa -  4,55

Bartosz Wyrwisz   4,5

 

 

Klasa VIIIa

Średnia klasy :  3,85

 

Szymon Kodura -  5,88

Paweł Jonek  - 5,29

Klaudiusz Skrzyczewski - 5,07

Adam Gołąb  - 4,71

Olaf Hanzel  - 4,71

Magdalena Grażdan  - 4,64