Dziś jest: środa, 24-02-2021, Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 1110
W tym miesiącu: 29564
Wszystkich odwiedzin: 1358250
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Najlepsi uczniowie

Średnia szkoły: 4,27

 

Klasa IVA

Julia Owsiak – 5,35

Judyta Funk – 5,29

Emilia Kupiec – 5,27

Zofia Funk – 5,0

Natalia Radoszewska – 4,77

Tomasz Janowski – 4,71

Bartosz Łytka – 4,52

Marcel Kanteluk – 4,5

Średnia klasy: 4,38

 

Klasa IVB

Damian Pierskalla – 5,35

Emilia Gross – 5,17

Magdalena Kasperek – 5,15

Wojciech Owsiak – 5,11

Maria Pollok – 5,0

Paulina Macioszek – 4,94

Jakub Jabłoński – 4,92

Filip Ledwolorz – 4,90

Alex Świerc – 4,88

Bartosz Gołębiowski – 4,75

Zofia Harmus – 4,75

Julia Fujarczuk- Guziałowska – 4,67

Dominik Gez – 4,66

FlorianWochnik – 4,65

Ilja Suchinin – 4,58

Paulina Wieczorek – 4,54

Średnia klasy: 4,7

 

Klasa IVC

Wiktor Burnecki – 5,10

Michał Gabriel – 5,02

Sara Witczak – 5,02

Blanka Kaźmierczak – 4,94

Olaf Reczyk – 4,92

Anna Warzecha – 4,85

Mateusz Kocoń – 4,83

Lena Miłosz – 4,65

Michał Stiller – 4,54

Średnia klasy: 4,57

 

Klasa VA

Liwia Barbara Worobiec – 5,29

Wiktoria Zakrzewska – 5,23

Olivier Koziol – 4,88

Mateusz Michno – 4,86

Zuzanna Warzecha – 4,82

Wiktoria Janik – 4,73

Paweł Piekorz – 4,71

Izabela Karkosz – 4,63

Paulina Pander – 4,55

Paweł Jenek – 4,52

Średnia klasy: 4,32

 

Klasa VB

Nikola Szczygieł – 5,21

Kamil Kruk – 5,11

Kamila Mościcka – 5,11

Dawid Strzałka – 4,96

Hanna Simińska – 4,88

Amelia Bagrowicz – 4,81

Aleksander Gajowniczek – 4,77

Aleksander Pasternak – 4,68

Natalia Man – 4,64

Anastasia Nowak – 4,63

Gontarczyk  Victoria – 4,52

Średnia klasa: 4,48

 

Klasa VIA

Jakub Kościółek – 4,98

Filip Durecki – 4,98

Jakub Wysocki – 4,95

Maja Spychała – 4,82

Kinga Korbecka – 4,79

Tymoteusz Burnecki – 4,64

Średnia klasy: 3,92

 

Klasa VIB

Marta Pelc – 5,36

Gabriel Stanik – 4,95

Wiktor Gucman – 4,89

Kacper Grochol – 4,84

Hanna Gamrat – 4,79

Laura Kołodziej – 4,79

Oliver Witczak – 4,75

Paula Wawro – 4,64

Julia Baziuk – 4,63

Średnia klasy: 4,42

 

Klasa VIC

Milena Sowa – 5,13

Julia Bilińska – 4,96

Zofia Lis – 4,86

Aleksandra Haniewicz – 4,77

Magdalena Oliwia Hischer – 4,77

Zuzanna Pampuch – 4,54

Joanna Pampuch – 4,50

Średnia klasy: 4,07

 

Klasa VIIA

Dominika Kocoń – 5,20

Agata Chudala – 5,05

Julia Stiller – 4,70

Szymon Hodera – 4,68

Karolina Marszołek – 4,58

Średnia klasy: 3,87

 

Klasa VIIB

Gabriela Dudek – 5,66

Maksymilian Paprocki – 5,38

Wiktoria Blacha – 5,05

Jakub Wójcik – 4,96

Szymon Wochnik – 4,89

Florian Osiol – 4,88

Mateusz Kubis – 4,82

Zofia Samson – 4,79

Ramona Błaszczyk – 4,73

Malwina Wochnik – 4,64

Maja Jenek – 4,64

Filip Kozubowski – 4,63

Krzysztof Jonek – 4,61

Natalia Piątek – 4,59

Kacper Sydor – 4,52

Średnia klasy: 4,34

 

Klasa VIIIA

Agnieszka Pęcherz – 5,43

Weronika Siejka – 5,29

Julia Radziszewska – 5,21

Zofia Czyż – 4,88

Daniel Kurtz – 4,75

Mateusz Passon – 4,71

Oliwer Szyńcowicz – 4,64

Nikola Wijatyk – 4,54

Zuzanna Borkowska – 4,55

Michał Marcinkowski – 4,5

Jakub Koszyk – 4,5

Średnia klasy: 4,18

 

Klasa VIIIB

Paulina Kubis – 5,11

Piotr Bartusik – 5,08

Kamil Szleger – 4,98

Bartosz Wyrwisz – 4,75

Zuzanna Chudala – 4,52

Średnia klasy: 4,03