Dziś jest: piątek, 24-09-2021, Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 924
W tym miesiącu: 25076
Wszystkich odwiedzin: 1662833
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Najlepsi uczniowie

Klasa 1A

Dowbor Joanna

Banach Miłosz

Antosik Bartosz

Grabowski Tomasz

Wieszołek Amelia

Adamski Krzysztof

Kaczmarek Zuzanna

Pampuch Szymon

Pierzchała Michał

Lasek Tommy

Schwierz Filip

Mikuła Michał

Mosz Mateusz

Szwarcbach Emilia

Wieszołek Tomasz

Lukas Andrzej

Wolny Szymon

 

Klasa IB

Siwek Karolina

Partyka Samanta

Mitek Łukasz

Hodera Emilia

Hodera Hanna

Jonek Karol

Mühmel Mateusz

Dziuba Krzysztof

Malinowski Patryk

Balcarczyk Alicja

Zięba Piotr

Kokot Sebastian

Ratuszny Wiktoria

Kubis Brunon

Rodzis Zuzanna

Dziuba Emilia

Libawski Dominik

Radoń Adam

Regner Robert

 

Klasa 2A

Paprocki Filip

Pelc Magdalena

Blacha Marcin

Gajowczyk Hanna

Kupiec  Michalina

Wochnik Mateusz

Kozubowski Kacper

Krzyżowska Adela

Cholewa Adam

Schenk Alan

Walat Wojciech

 

Klasa 2B

Ługowska Martyna

Schwierz Natalia

Wodarz Zofia

Pierzchała Szymon

Roj Blanka

Ledwolorz Józef

Gwóźdź Anna

Libawska Laura

Macioszek Ewa

Lekner Filip

 

Klasa 3A

Pampuch Jakub

Wieszołek Magdalena

Draguć Maksymilian

Waindok  Hanna

Gołąb  Natalia

Słabik Alicja

Włodarczyk Kacper

 

Klasa 3B

Durecka Ewa

Dyla Aleksandra

Grubecki Filip

Herbut Bartosz

Kassak Maja

Kaźmierczak Aleksander

Kozakowski Szymon

Lis Paweł

Mitek Krzysztof

Porczyński Dawid

Wójcik Lena

 

Klasa 3C

Klimkowicz Julia

Duchnowska Milena

Kultys Michał

Ressel Emilia

Baziuk Wojciech

Funk Zuzanna

Głodzik Patryk

Gucman Natalia

Strumińska Sonia

Baziuk Emilia

Byczkowski Szymon

Cmok Szymon

Burzyński Daniel

Zdybek Zofia

Cemer Pola

Macioszek Dawid

Lechowska Maja

Głodzik Paulina

 

Klasa 4A

Kupiec Emilia - 5,67

Funk Judyta – 5,58

Owsiak Julia – 5,58

Funk Zofia – 5,25

Radoszewska Natalia – 4,83

Janowski Karol – 4,75

Łytka Bartosz – 4,58

Mehl Filip – 4,58

Średnia klasy: 4,38

 

Klasa 4B

Owsiak Wojciech -  5,64

Kasperek Magdalena-  5,58

Pierskalla Damian-  5,50

Gross Emilia- 5,42

Macioszek Paulina - 5,25

Polok Maria- 5,17

Świerc Alex- 5,17

Jabłoński  Jakub- 5,08

Ledwolorz Filip- 5,00

Gołębiowski Bartosz- 4,92

Gwóźdź Kamil- 4,92

Harmus Zofia- 4,92

Suchinin Ilja- 4,92

Wieczorek Zuzanna- 4,92

Fujarczuk- Guziałowska Julia- 4,83

Wochnik Florian- 4,83

Gez Dominik-  4,82

Kuśnierz Wojciech- 4,64

Prudlik Marcelina- 4,58

Średnia klasy: 4,95

 

Klasa 4C

Kaźmierczak Blanka- 5,25

Witczak Sara- 5,25

Gabriel Michał- 5,17

Warzecha Anna-5,17

Burnecki Wiktor- 5,0

Miłosz Lena- 4,92

Ziółkowska Hanna-4,92

Reczyk Olaf- 4,83

Stiller Michał -4,83

Kocoń Mateusz- 4,75

Kozakowska Wiktoria- 4,75

Średnia klasy: 4,78

 

Klasa 5A

Zakrzewska Wiktoria- 5,64

Worobiec Liwia Barbara- 5,33

Koziol Olivier- 5,21

Piekorz Paweł- 5,00

Warzecha Zuzanna- 5,00

Michno Mateusz- 4,93

Hejn Jakub- 4,86

Włodarczyk Natalia- 4,79

Janik Wiktoria- 4,71

Pander Paulina- 4,71

Kucharska Amelia- 4,58

Karkosz Izabela- 4,57

Jenek Paweł- 4,50

Średnia klasy: 4,44

 

Klasa 5B

Kruk  Kamil- 5,50

Mościcka Kamila- 5,43

Nowak Anastasia- 5,29

Szczygieł Nikola- 5,29

Simińska Hanna- 5,07

Gajowniczek Aleksander- 5,0

Strzałka Dawid- 5,0

Buchta Fryderyk- 4,93

Man Natalia- 4,86

Bagrowicz Amelia- 4,83

Geisler Bartosz- 4,80

Gontarczyk  Victoria- 4,79

Pasternak Aleksander- 4,79

Średnia klasy: 4,63

 

Klasa 6A

Durecki Filip- 5,07

Wysocki Jakub- 5,07

Kościółek Jakub- 4,93

Korbecka Kinga- 4,86

Spychała Maja- 4,57

Semczyszyn Zuzanna- 4,50

Średnia klasy: 3,95

 

Klasa 6B

Pelc Marta- 5,57

Gamrat Hanna- 5,07

Grochol Kacper- 5,00

Gucman Wiktor- 5,00

Kołodziej Laura- 5,00

Stanik Gabriel- 5,00

Witczak Oliver- 5,00

Baziuk Julia- 4,93

Wawro Paula- 4,71

Bogucka Zuzanna- 4,57

Białek Paulina- 4,50

Rencz Wojciech- 4,50

Średnia klasy: 4,64

 

Klasa 6C

Sowa Milena- 5,21

Bilińska Julia- 5,07

Hischer Magdalena- 4,93

Pampuch Zuzanna- 4,93

Lis Zofia- 4,79

Szpiech Michał- 4,79

Pampuch Joanna- 4,79

Wojtasek Adam- 4,64

Średnia klasy: 4,21

 

Klasa 7A

Kocoń Dominika- 5,36

Chudala Agata- 5,29

Stiller Julia- 5,07

Marszołek Karolina- 4,71

Hodera Szymon- 4,57

Niewdana Julia- 4,57

Rosłanowska Ewa- 4,5

Średnia klasy: 4,05

 

Klasa 7B

Dudek Gabriela- 5,71

Paprocki Maksymilian- 5,5

Wójcik Jakub- 5,36

Kubis Mateusz- 5,29

Osiol Florian-5,21

Blacha Wiktoria- 5,07

Błaszczyk Ramona- 4,93

Jenek Maja- 4,93

Samson Zofia- 4,93

Wochnik Szymon- 4,93

Piątek Natalia- 4,86

Jonek Krzysztof-4,79

Kozubowski Filip- 4,57

Sydor Kacper- 4,57

Wochnik Malwina- 4,57

Średnia klasy: 4,38

 

Klasa 8A

Pęcherz Agnieszka- 5,61

Siejka Weronika- 5,61

Radziszewska Julia- 5,39

Kurtz Daniel- 5,06

Czyż Zofia- 5,00

Wijatyk Nikola- 5,00

Szyńcowicz Oliwer- 4,89

Borkowska Zuzanna- 4,83

Passon Mateusz- 4,83

Pęcherz Mikołaj- 4,83

Wąsowicz Iga- 4,83

Koszyk Jakub- 4,78

Kubiński Bartosz- 4,78

Marcinkowski Michał- 4,61

Kowalik Mateusz- 4,56

Średnia klasy: 4,47

 

Klasa 8B

Kubis Paulina- 5,50

Szleger Kamil- 5,39

Bartusik Piotr- 5,28

Rychlik Martyna- 4,94

Sowa Paulina Anna- 4,83

Włodarczyk Michał- 4,78

Chudala Zuzanna- 4,78

Wyrwisz Bartosz- 4,67

Drzewińska Magdalena- 4,56

Średnia klasy: 4,34

 

Średnia szkoły: 4,44