Dziś jest: sobota, 01-10-2022, Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 2548
W tym miesiącu: 2548
Wszystkich odwiedzin: 2321541
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Finał akcji ,,Świąteczna Paczka dla Dziecka Więźnia"

Otrzymaliśmy list od Więźnia, w którym była opisana sytuacja jego rodziny. Z reguły Więźniowie nie są w stanie zrobić jakiejkolwiek paczki swoim dzieciom, bo nie mają na to środków. Dlatego zadaniem uczestników naszego projektu było przygotowanie paczki dla Dziecka od Więźnia - są to tzw. „Paczki więzi”. Taką paczkę przesyłamy dla Dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Wcześniej sytuacje materialne rodzin zostały sprawdzone. Więźniowie w swych listach okazywali skruchę, przepraszali za popełnione zło, dziękowali za pomoc i prosili o to, by w ich imieniu sprawić radość dzieciom. Każdy list był bardzo wzruszający, uczył pokory, zmuszał do zadumy.

W tym roku przed Świętami Bożego Narodzenia wspomogliśmy Gabrielę, której tato jest w więzieniu. Osiemnastoletnia dziewczynka interesuje się muzyką, geografią i lubi zwierzęta. Zebraliśmy dzięki Wam wiele kosmetyków, pięknych perfum, słodyczy oraz książek.

Nasza paczka ważyła 13 kg.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Wszystkim uczniom i ich rodzinom serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc, tym bardziej, że mimo tak trudnego czasu, otrzymaliśmy wiele prezentów dla osiemnastoletniej Gabrieli.

Paczka.jpeg

Paczka 1.jpeg

Paczka 2.jpeg

Paczka 4.jpeg