Dziś jest: piątek, 05-03-2021, Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 455
W tym miesiącu: 5055
Wszystkich odwiedzin: 1368612
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Informacja

Klasa IV a http://www.psp.dobrzenwielki.pl/1316/lista-uczniow-przyjetych.html

Klasa IVb

  1. Fujarczuk-Guziałowska Julia
  2. Gez Dominik
  3. Gołębiowski Bartosz
  4. Gross Emilia
  5. Gwóźdź Kamil
  6. Harmus Zofia
  7. Jabłoński Jakub
  8. Kasperek Magdalena
  9. Kuśnierz Wojciech
  10. Ledwolorz Filip
  11. Macioszek Paulina
  12. Mikoszek Wiktor
  13. Owsiak Wojciech
  14. Pierskalla Damian
  15. Polok Maria
  16. Prudlik Marcelina
  17. Skałka Jagoda
  18. Suchinin Ilja
  19. Świerc Alex
  20. Wieczorek Zuzanna
  21. Wochnik Florian

Klasa IV c

  1. Bieniek Wiktoria
  2. Burnecki Wiktor
  3. Gabriel Michał
  4. Hołowaty Michał
  5. Kaźmierczak Blanka
  6. Kocoń Mateusz
  7. Kokot Dominik
  8. Kowal Wiktor 
  9. Kozakowska Wiktoria
  10. Miłosz Lena
  11. Pramor Michał
  12. Reczyk Olaf
  13. Stiller Michał
  14. Warzecha Anna
  15. Witczak Sara
  16. Wołoszyńska Anna
  17. Ziółkowska Hanna

 

VIIa

1.

Chudala Agata

2.

Cichoń Dominik

3.

Fechse Sabina

4.

Grażdan Maciej

5.

Hodera Szymon

6.

Kocoń Dominika

7.

Kokot Weronika

8.

Lisowska Angelika

9.

Magiera Oliwia

10.

Marszołek Karolina

11.

Niewdana Julia

12.

Poznański Błażej

13.

Prodlik Michał

14.

Pytlik Dawid

15.

Reginek Alicja

16.

Rosłanowska Ewa

17.

Sierpiński Maciej

18.

Sowietzka Zuzanna

19.

Stefanów Oliwia

20.

Stiller Julia

21.

Sydor Kacper

22.

Tyszkowska Aleksandra

23.

Wasielewska Jolanta Maria

24.

Zalewski Szymon

 

 

VIIb

 

1.

Bednorz Dominik

2.

Blacha Wiktoria

3.

Błaszczyk Ramona

4.

Dratwa Anna

5.

Dudek Gabriela

6.

Jenek Maja

7.

Jonek Krzysztof

8.

Kozubowski Filip

9.

Kubis Mateusz

10.

Lebok Fabian

11.

Łętowski Bogdan

12.

Marszałek Wojciech

13.

Mazur Brajan

14.

Nowak Agata

15.

Osiol Florian

16.

Paprocki Maksymilian

17.

Piątek Natalia

18.

Pluta Nicola

19.

Samson Zofia

20.

Weber Dominik

21.

Wochnik Malwina

22.

Wochnik Szymon

23.

Wójcik Jakub

24.

Zdzuj Kamil