Dziś jest: środa, 04-08-2021, Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
Do zakończenia
wakacji pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 730
W tym miesiącu: 3254
Wszystkich odwiedzin: 1576619
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

ARCHIPELAG SKARBÓW

"ARCHIPELAG SKARBÓW"

Pod takim tytułem realizowane były zajęcia profilaktyczne w naszej szkole adresowane do uczniów klas siódmych, ósmych, rodziców i nauczycieli. Odbywały się one w dniach 20, 21 i 22 stycznia br. Miłość, szczęście, seksualność; o tych i innych skarbach mówili szkolnej młodzieży realizatorzy tego interesującego programu.

ARCHIPELAG SKARBÓW.jpeg

Jego głównym celem jest zapobieganie różnym zachowaniom ryzykownym i problemom młodzieży. Projekt został zrealizowany ze środków budżetu gminy Dobrzeń Wielki, przeznaczonych na realizację działań w zakresie profilaktyki uzależnień i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz narkomanii. Koordynatorem realizacji tych zajęć w naszej szkole była p. mgr Katarzyna Kuszewicz, pedagog szkolny.

Były to trzy dni interaktywnych warsztatów, podczas których młodzież i dorośli mogli nabyć wiedzę na temat zagrożeń jakie występują w dzisiejszym świecie.

Poruszane były również problemy odpowiedniej edukacji w zakresie postępowania z młodzieżą przeżywającą trudny okres wchodzenia w dorosłość.

opr. U.Haliniak